Sukčiavimui moteris naudojo vogtas nepažįstamos merginos nuotraukas

Galbūt dauguma jūsų esate girdėję ar skaitę apie sukčiaujančią moterį vardu Salvinija Kuodytė, kurios „parduodamų prekių“ asortimentas didesnis nei AliExpress . Moteris „parduoda“ drabužius (visų firmų, visų dydžių), kosmetiką, elektroniką, papuošalus ir t.t. Akivaizdu, jog ši moteris sukčiauja jau ne pirmus metus, kadangi įvairiose Facebook grupėse, kuriose žmonės viešina savo istorijas, kuomet tenka susidurti su aferistais, gausu įrašų apie Salviniją Kuodytę. Ir panašu, jog sukčiavimui ji pasirenka visus įmanomus būdus. Sukčiaujanti moteris net nebijo savo „nešvariems darbeliams“ naudoti svetimų žmonių nuotraukas, kurių pagalba sukuria netikrą Facebook paskyrą ir ją naudoja sukčiavimui. 

Neringa Aleksandra yra viena iš nukentėjusių nuo šios moters. Ji nieko iš jos nepirko, tačiau minėta moteris pasisavino nepažįstamos merginos nuotraukas ir jas naudojo sukčiavimui. 

„Viskas vyko 2020 metų balandžio 16 dieną, pasakoja Neringa Aleksandra. Sulaukiau Facebook paskyroje žinutes iš artimo žmogaus su pažymėjimu, Facebook grupėje „NEPATIKIMI ASMENYS“. Net nežinojau, kad egzistuoja tokia grupė, kadangi negyvenu Lietuvoje ir man tai neaktualu. Taip pat nežinojau, jog kažkas naudojasi mano nuotraukomis. Ir tas kažkas buvo, ne kas kita, o pagarsėjusi sukčiaujanti moteris Salvinija Kuodytė. Kaip supratau, mano nuotrauka buvo dangstomasi gana ilga laiką, nes paviešinus Facebook grupėje „NEPATIKIMI ASMENYS“ įrašą apie šią situaciją, pasipylė žinučių srautas iš žmonių, kurie nukentėjo ir kurie pamatė mano istoriją. Žmonės klausė ar tikrai aš nieko neparduodu? Aš susisiekiau su Salvinija, prašydama gražiuoju išimti mano nuotraukas, mano nuostabai ji jas ištrynė. Kadangi negyvenu Lietuvoje, todėl negalėjau kreiptis į policiją. Grįžti į Lietuvą galimybių nebuvo ir dar nėra, dėl esamos pasaulines (Covid-19). Man pavyko sužinoti, kad niekas negali naudoti mano asmeninių nuotraukų be mano sutikimo. Pabandžiusi susisiekti su tam tikromis instancijomis – atsimušu tartum į sieną. Suluakiau atsakymo…“

„Ar tikrai taip buvo?“

Taip ir nuleidau rankas. Žinau, kad nukentėjusių yra ir piniginėmis sumomis ir žinau, kad ši sukčiaujanti moteris dangstesi ne tik mano nuotrauka. Taipogi sulaukiau Salvinijos „atsiprašymo“ nors jis man nieko nekeicia. Kadangi aš buvau apšmeižta, ir nukentėję žmonės dalinosi mano nuotrauka apibendrindami mane, ir tikrai ne pačiais gražiausiais žodžiais. Aš labai tikiuos, kad ši sukčiaujanti moteris bus sulaikyta ir jos sukčiavimui ateis galas“ rašo Neringa Aleksandra. 

Naujausi straipsniai

Susiję straipsniai

PALIKTI KOMENTARĄ

Įrašykite savo komentarą!
Įrašykite savo vardą