Žadėjo padėti nupirkti automobilį… Nei automobilio, nei pinigų…

Daugeliui iš mūsų yra tekę bent kartą skolintis pinigų iš draugų, giminaičių ar tiesiog kolegų. Ir taip, skolinimosi jausmas nėra malonus. Tačiau veikiausiai esate girdėję posakį „nori prarasti draugą – paskolink jam pinigų”. Taip nutiko ir šios istorijos autorei Violetai (vardas pakeistas, tikras vardas administracijai žinomas). 

Violetos istorija prasidėjo 2018 metais, kuomet Ronaldas Mesonis paprašė paskolinti pinigų. Istorijos autorė sutiko, tačiau nuvyko pas notarą ir parašė skolos raštą, kurį pasirašė ir Ronaldas. Kaip pasakoja istorijos autorė, tuo metu atrodė, jog viskas bus gerai, nes turi skolą įrodantį dokumentą, o taip pat tiek Violetos, tiek Ronaldo tėvai tarpusavyje gan gražiai bendravo, kartu leido laisvalaikį, todėl šiuo žmogumi pasitikėjo ne tik Violeta, bet ir jos tėvai. 

Taip bendraujant ir išėjo kalba, kad Violetos tėvai nori atsinaujinti automobilį. Ronaldas (kaip dabar žinoma, melagingai prisidengdamas asmenimis, kurie apie tai nežinojo – buvo imituojami pokalbiai, sms žinutės) pasisiūlė parvaryti automobilį iš Vokietijos. Violetos tėvai sutiko ir davė didžiąją dalį pinigų. Ronaldas jiems rodė automobilio nuotraukas, ir kažkokius defektus ir minėjo, jog automobilis atkeliaus „naujas”, sutvarkytas. 

Tačiau laikas bėgo, o apie automobilį nieko negirdėti, Violetos skola taip pat nebuvo gražinta. Tuomet vėl buvo pasirašytas naujas vekselis. O istorijos autorė nieko blogo neįtardama Ronaldui Messoniui užsiminė, kad jai reikia automobilio, ir žinoma jis pasiūlė jai jį parvaryti. Moteris sutiko – istorija kartojosi.

Na, o vėliau jis sakė, kad automobilį parvarys iš Latvijos, o dar vėliau vėl pakeitė lokaciją iš kurios jis turėjo parvaryti automobilį. Baigiantis antrojo skolos vekselio laikui (per kurį turėjo būti parvaryti abu automobiliai arba gražinti pinigai) nei automobilių, nei pinigų.

,,Va tada prasidėjo pasakos, kad kažkas negerai su automobiliais, jie stovi aikštelėj, pasiteiravus kurioj, mykė…”

Pagrasinus policija, automobiliai „atsirado” regitros saugojimo aikštelėje. Tačiau Regitra paneigė šią informaciją. 

Kurį laiką moteris bei jos tėvai vis dar  laukė savo automobilių, tačiau vėliau kreipėsi į policiją. O taip pat su policijos ataskaitomis ir turimais įrodymais skolą perdavė antstoliams. Moteris pasakoja, jog tai padarius sulaukė šantažo ir grasinimų, anoniminių skambučių, kur niekas nekalbėdavo arba ieškodavo „Kazio”, „Jono” ir t.t. 
Taip pat tokio skambučio Violeta sulaukė ir iš Ronaldo tėvo. Buvo bandoma susisiekti ir su Ronaldo tėvais, pasiteirauti apie situaciją, tačiau, kaip pasakoja moteris – tėvai jį dangsto, meluoja. Vėliau Ronaldas pakeitė strategiją į puolimą ir grasinimus. Moteriai vėl teko kreiptis į policiją su visais įrodymais. Šiuo metu yra parašyti du pareiškimai, tačiau moteris bei jos artimieji laukia realių veiksmų – grasinimų įvykdymo ir nusikalstamos veikos jos ar jos šeimos atžvilgiu. 
Nors prabėgo daug laiko, tačiau Violeta pasakoja, jog Ronaldas skolą gražinti vengia. O atgauti pinigų jau nesitiki, bet labai nori pilietiškai perspėti kitus žmones, jog neskubėtų pasitikėti net ir gerais pažįstamais ir neskubėtų jiems skolinti pinigus. Taip pat Violeta tikisi, kad kiti žmonės, kurie skaitys šią istoriją išmoks šią pamoką, nes kaip ir sakoma, mokintis reikia iš svetimų klaidų. 

Naujausi straipsniai

Susiję straipsniai

PALIKTI KOMENTARĄ

Įrašykite savo komentarą!
Įrašykite savo vardą